Komisioni Evropian, shenjë ndaj Jean-Claude Juncker: Shfaqet një penis i madh.
Një shenjë sensacionale në një nga institucionet më të larta evropiane, Komisioni Europian i udhëhequr nga burokrati Jean-Claude Juncker, shkruan ...
Doktoresha diagnostikon pacientin me kancer dhe pastaj e shantazhon: “Nëse nuk kryen marrëdhënie seksuale me mua, nuk të kuroj”
I ka diagnostikuar kancerin dhe më pas, duke i shkruar mesazhe, i bëri atij të kuptonte se nëse ai nuk do të kishte marrëdhënie seksuale me të, nu...
Trekëndëshi: Macron, Benalla dhe audioja e vjedhur: “Më inkurajon me sms”
  Shfaqen disa regjistrime të bashkëbisedimeve të ndryshme të Alexandre Benalla, ish-kreu i sigurisë së Presidentit Emmanuel Macron.Tregon...
I ftohti përfshin Shtetet e Bashkuara, 21 të vdekur nga vorbulla polare.
( Linja bregdetare e ngrirë në Çikago)/ Të paktën 21 persona kanë vdekur në një nga vërshimet më të ftohtë që goditi Shtetet e Bashkuara në dis...
Trump braktis traktatin e raketave SHBA-Rusi të vitit 1987
  1 shkurt (UPI) - Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo tha të premten se Shtetet e Bashkuara do të braktisin traktatin raketor që në...
Trump thotë se bisedimet mbi murin janë ‘kohë e humbur’. Por muri do të ndërtohet!- tha ai.
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump tha se bisedimet me ligjvënësit mbi ndërtimin e murit kufitar me Meksiskën të propozuar prej tij,...
Komisioneri Evropian për të Drejtat e Njeriut kritikon Francën për goditjen e dhunshme të jelekëve të verdhë
Janë ngritur shqetësime "për numrin dhe ashpërsinë e lëndimeve që rezultojnë nga përdorimi i forcës nga oficerët e zbatimit të ligjit" gjatë prote...
2,275 emigrantë kanë humbur jetën në Detin Mesdhe në vitin 2018
Raporti i fundit “Udhëtimet e dëshpërimit”, i publikuar sot nga UNHCR, Agjencia e Kombeve të Bashkuara për Refugjatët, thekson se rreth 2,275 pers...
“Kthehuni në shkollë!”, u thotë Trump shefave të spiunazhit Amerikan.
( Presidenti Trump u tërhoq nga marrëveshja bërhamore me Iranin në Maj 2018)/ Presidenti Donald Trump duke folur mbi  agjencitë e Inteligjencie...
Gjykata e Lartë e Venezuelës ndalon liderin e opozitës, Juan Guaidó, të udhëtojë jashtë vendit
Gjykata e Lartë e Venezuelës ka ndaluar liderin e opozitës, Juan Guaidó që të largohet nga vendi si deh i ka ngrirë llogaritë e tij bankare. Lë...
Faqja 5 prej 271« E para...34567...102030...E fundit »